O SKLEPIE

EL POLAKO to nowoczesny brand odzieżowy stworzony przez grupę pasjonatów muzyki rap, dla których logo na piersi to nie tylko ubranie, ale cały styl życia. Jednym z współwłaścicieli firmy jest raper donGURALesko, jeden z najbardziej popularnych obecnie muzyków młodego pokolenia w Polsce, co w dużej mierze określa profil naszych działań oraz grupę docelową klientów, pragniemy jednak poszerzyć nasze horyzonty, wychodząc do szerokiej spłeczności jaką bez wątpienia są ludzie z pasją.

Chcielibyśmy budować społeczność dookoła marki EL POLAKO, zrzeszającą ciekawych, młodych i przede wszystkim bardzo aktywnych ludzi, którzy gotowi są oddać wszystko dla swojej pasji. Niezależnie od formy realizacji własnych marzeń (sztuka, sport, nauka) zapraszamy Was do współpracy - wyrażania emocji, które wiążą się również z marką EL POLAKO.

Obojętnie czy jeździsz na deskorolce, robisz zdjęcia z dalekich podróży czy malujesz na ścianach - podziel się z nami swoją pasją, my postaramy się wspólnie promować Twoją aktywność i pokazać ją szerszej publiczności.

Zapraszamy Was wszystkich - stwórzmy rodzinę EL POLAKO. EL POLAKO czyli człowiek z pasją.